kustompainter.com

Ochrona prywatności

Dane osobowe

Admistratorem danych osobowych serwisu kustompainter.com oraz aerograf.anwi.pl jest

Createc Daniel Bolek
Ochaby Małe
ul. Główna 126
43-430 Skoczów
woj. Śląskie / Poland

Dane osobowe podane w formularzach w tym serwisie internetowym są wykorzystywane przez firmę Createc jedynie do kontaktu w związku z Twoim zapytaniem oraz realizacji zamówienia. Firma Createc nie przekazuje tych danych nikomu innemu, chyba, że 1) jest to konieczne, by na prośbę użytkownika zapewnić mu określoną usługę, przy czym jest on o tym informowany, 2) ujawnienie przechowywanych informacji jest wymagane przez prawo. Dane osobowe pod żadnym warunkiem nie są sprzedawane, przekazywane ani użyczane. Nie przechowujemy danych osobowych lub danych dot. zlecenia dłużej niż jest to konieczne w związku z realizacją zlecenia (np. okres rękojmi lub gwarancji). Podając nam swoje dane wyrażasz zgodę na przetwarzanie ich w podanym zakresie, ale w każdym momencie możesz mieć wgląd i zmienić swoje zgody dotyczące Twoich danych.

Pliki cookie

Nasze serwisy (witryny, strony) kustompainter.com oraz aerograf.anwi.pl nie używają plików cookie.

Aktywne skrypty lub JavaScript

Celem stosowania skryptów w serwisie aerograf.anwi.pl oraz kustompainter.com jest podniesienie użyteczności tych witryn internetowych. Skrypty ułatwiają obsługę strony i przyśpieszają dostęp do informacji. Nieposługujemy się skryptami do instalowania oprogramowania w komputerze użytkownika lub gromadzenia informacji bez jego wiedzy. Niektóre części serwisu działają poprawnie tylko w przeglądarkach, które mają uaktywnioną obsługę aktywnych skryptów lub JavaScript. Większość przeglądarek pozwala uaktywnić lub wyłączyć tę opcję dla wybranych stron. O tym, jak włączyć obsługę skryptów dla wybranych stron, można dowiedzieć się z pliku pomocy danej przeglądarki.

Gdyby w przyszłości okazała się konieczna zmiana naszych zasad ochrony prywatności, wszelkie informacje pozwalające zorientować się, jakie dane gromadzimy i jak je wykorzystujemy, zostaną opublikowane na niniejszej stronie.